çekiliş sonucu

Ajda Alçın FotoGrafi olarak bu yıl ilkini gerçekleştirdiğimiz yılbaşı çekilişimizin sonucu belli oldu. Gösterdikleri ilgi için tüm katılımcılara teşekkür ediyoruz.

Kurumsal Instagram sayfamızdan canlı yayınlanan çekiliş sonucu yılbaşı öncesi gerçekleşecek stüdyo çekimi ve 2019 takvimi hediyemizi takipçilerimizden dnzozyrylmz kullanıcı adıyla Deniz Özyer Yılmaz oldu. Kendisini tebrik ediyoruz ve çekim gününü sabırsızlıkla bekliyoruz.

Talihlimize ulaşamama durumunda da çekilişimizde 1. ve 2. yedek kazananımız ise sırasıyla umitvurkir kullanıcı adıyla Ümit Bey ve merve_akkan kullanıcı adıyla Merve Akkan Müftüoğlu oldu.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Ajda Alçın FotoGrafi’de ilk çekiliş! 📷 🎄 Yılbaşı öncesi 1 takipçimize 12 pozluk stüdyo çekimi ve bu fotoğraflardan yapılan 2019 takvimini hediye ediyoruz. Çekilişe katılmak için yapılması gerekenler: 1- @ajdaalcinfotografi sayfamızı takip etmek. 2- Bu fotoğrafı beğenmek ve isterseniz kaydetmek. 3- Bu fotoğrafın yorum kısmına en az 3 arkadaşınızı etiketlemek. (1 ve 2 kişiyi etiketleyen kullanıcılar dikkate alınmayacaktır.) Hediye paketi içerisinde neler var? 1. 12 adet yüksek çözünürlüklü fotoğrafın işlenmiş jpeg kaydı 2. 12 adet 13×18 fotoğraf baskısı 3. 1 adet 20×30 fotobloklu baskı 4. Çekilen fotoğraflardan yapılan 1 adet 2019 masa takvimi Önemli tarihler: Çekilişe katılım için başlangıç tarihi: 04.12.2018’dir. Çekilişe katılım için bitiş tarihi: 15.12.2018 saat 17.00’dir. Kazanan takipçimize 16.12.2018 saat 20.00’ye kadar ulaşılamama durumunda yedek kazanan takipçimiz ile iletişime geçilir. Kazanan takipçimizle iletişime geçilip 17-29 Aralık tarihleri arasında bir gün ve saat belirlenerek Ankara’daki stüdyomuzda çekim yapılacaktır. Çekim hakkını nasıl kullanabilirsiniz? Çekim hakkınızı ailenizle, sevgilinizle, tek başınıza, evcil hayvanınızla kullanabiliriz. Belirtilen tarihler aralığında kullanılmayan çekim hakkınız sona ermiş kabul edilir. Çekim hakkınızı başkasına devredemezsiniz. Çekiliş ve sonuç açıklama hakkında: Çekilişi kazanan takipçimiz 15.12.2018 tarihinde saat 17.30’da, online yapılan rastgele seçimle belirlenecek. Çekiliş için 1. kazanan, 2. kazanan, 3. kazanan seçilip çekim hakkı 1. kazananın olacaktır. Yakarıda belirtildiği gibi 1. kazanana ulaşılamama durumunda 2. kazanan, ona da ulaşılamama durumunda 3. kazananla iletişime geçilecektir. Çekiliş ve sonucu @ajdaalcinfotografi’nin canlı yayın hesabında açıklanacaktır. #stüdyo #stüdyoçekimi #ajdaalcinfotografi #ajdaalcin #çekiliş #çekilişvar #cekilisvar #cekiliszamani

Ajda Alçın (@ajdaalcinfotografi)’in paylaştığı bir gönderi ()

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.