Ankara Nişan Fotoğraf Çekimi

Kız isteme ve söz kesiminden sonra evliliğe giden ve düğünün bir provası diyebileceğimiz nişan merasimi çiftler ve aileleri için unutulmayacak anlar barındırıyor. Kız isteme ve söz kesme merasiminden sonra aileler nişan tarihi, nişan için mekan seçimi ve karşılıklı beklentiler gibi konuları açıklığa kavuştururlar.

Ankara Nişan çekimi

Nişan ritüelinin bir bakıma başka anlamı da, hısım olacak ailelerin kaynaşması ve birbirlerini daha iyi tanıması. Düğünün bir provası olması nedeniyle de nişan merasimlerinde fotoğraf ve video çekimleri de zorunluluk haline geliyor.

Nişan çekimi için bize başvuran çiftlerimiz, o günlerini tarihe not düşmek istemelerinin yanı sıra, özellikle gelin adayının hazırladığı nişan konsepti ve nişan masasının tüm boyutuyla fotoğraflanmasını istemektedir.

Nişan fotoğraf çekimi

Eğlenceli ve halaylı mutlu anların olduğu gibi, duygusal anların da yoğun yaşandığı bir gündür aynı zamanda nişan günü. Bu da, o günü kalıcı hale getirmenin başka bir nedeni sadece.

Nişan çekimi için çiftlere tavsiye

Nişan çekimi için çiftlere tavsiye edebileceğimiz en önemli şey, o gün olabildiğince eğlenmeye bakın ve can sıkıcı küçük şeyleri önemsemeyin. Çünkü o günkü mutluluğunuz bütün hayatınız boyunca fotoğraflarda yer edinecek.

One thought on “Nişan çekimi”

  1. Ajda hanım merhaba, nişan çekimi için fiyat bilgisi alabilir miyim? Size mail gönderdim, cevabınızı bekliyorum. Dış çekim fiyatını da göndermenizi rica ediyorum. İyi günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir