mesleki tanıtım portresi

Mesleki portreler veya mesleki tanıtım portreleri artık her iş kolundan bireyin zorunlu ihtiyacı haline geldi. İster doktor olun ister öğretmen, ister iş insanı ister bilim insanı, çağımızın dijital dünyasında iyi bir imajla var olmanın başlıca koşullarından biri dijital bir kimliğe sahip olmak ve bu kimliği oluştururken kaliteli görseller kullanmak şarttır.

Günümüzde birçok kişi ve kurum, dijital dünyada iyi temsil edilmek ve iyi bir imaj oluşturmak için farklı profesyonellerle çalışıyor. Bireylerin karar verme süreçlerinde en çok başvurdukları alan olan dijital dünyada iyi bir imaj çizmenin ilk şartlarından biri de mesleki portreleriniz.

Mesleki portre çekimleriyle, imaj oluşturmada yapılacak bütün çalışmaların ham maddesi yani dijital fotoğraf ihtiyacınız karşılanır. Mesleki portre çekimleri genellikle iş kıyafetleriniz ve günlük kıyafetlerinizle çekilir. Ayrıca stüdyo çekimleri, iş yerinizde veya dış mekanda yapılabilir. Uzun zamandır Ankara’da mesleki portre çekimi yapan firmamız, bugüne kadar müzisyen, öğretmen, siyasetçi, doktor ve iş insanı gibi birçok meslek dalında portre çekimleri gerçekleştirdi.

Mesleki Tanıtım Portresi: Doç. Dr. Önder Koç

Mesleki Tanıtım Portresi: Prof. Dr. Burcu Karamürsel