Ankara düğün fotoğrafçısı

Ankara‘da düğün fotoğrafçısı olarak hizmet verdiğimiz uzun yıllar boyunca yapmaktan en çok keyif aldığımız çekimlerin başında düğün çekimleri geliyor. Düğün çekimlerinin düğün günü yapılan kısmı da her düğün hikayesinin olmazsa olmazı.

Bu çekimlerde, gelin ve damadın sabah başlayan hazırlık aşamalarından akşam düğün saatlerine kadar geçen sürecin görsel hikayesi belgesel tadında çekimlerle fotoğraflanır.

Düğün günü çekimleri daha çok gelin odaklı veya gelin damat odaklı çekimlerden oluşabilir. Kuafördeki eğlenceli hazırlıklarla başlayan düğün günü çekimleri, gelinin yakın arkadaşlarının da katılımıyla düğün stresini azaltan en keyifli anlar olarak öne çıkıyor.

Düğün hikayesi çekimlerinde düğün günü yapılan fotoğraf çekimlerinin olmazsa olmaz olmasının nedeni bir daha telafisinin olmamasıdır.

Düğün fotoğrafçısı ankara

Dış çekimde yapılan gelin damat çekimleri istendiği taktirde başka bir gün gerçekleştirilebiliyor ancak düğün günü çekimlerinin böyle bir imkanı yok. Bu yüzden düğün hikayesi çekimlerinde düğün günü çekimlerine özel bir önem verilmesi gerekiyor.

Düğün günü yapılan bütün hazırlıkların fotoğraflanması, düğün mekanının detaylarıyla çekilmesi ve düğün atmosferinin fotoğraflara işlenmesi düğün hikayesi albümlerinde olması gereken unsurlardır.

Ankara‘da düğün hikayesi çekimlerini başlattığımızdan beri yaptığımız bu çekimlerde edindiğimiz tecrübeye göre, gelin-damat ile fotoğrafçı iletişiminin aksaklık yaşanmaması için hayati önem taşıdığıdır.

Çiftler ile fotoğrafçı arasında o gün var olan diyalog, fotoğrafçının istenen zamanda istenen yerde olmasını sağlıyor.

Gelin odaklı paketin seçilmesi durumunda takip fotoğrafçısı tarafından gelin hazırlığı ile başlayan, gün boyu an fotoğrafları ve konsept gelin-damat fotoğraflarını içeren, imza atılması ve ilk dansla tamamlanan çekimleri kapsar.

Düğün fotoğrafçısı ankara

Gelin-Damat odaklı paketin seçilmesi durumunda ise çekimler, 2 ayrı takip fotoğrafçısı tarafından yapılır. Gelin – damat hazırlıkları ile başlayan, gün boyu an fotoğraflarını içeren, imza atılması ve ilk dansla sonlanan bu çekimler, düğün telaşında çiftlerin farkında olmadan yaşadığı bir sürü detay ve anı kayıt altına alınır.

Bu detayların farkına ancak düğün albümü çiftlerin eline geçtiğinde farkına varılır. Tüm günün hikayesinin özenle seçilmiş en önemli anlarından seçilen fotoğraflardan oluşan düğün albümü, şık ve sade tasarımıyla düğün günün bütün ayrıntılarının bir özeti olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir