Doğum hikayesi / Hamile Çekimi: 

Doğum sürecinde atlanmaması gereken çekimlerden biri de, anne adayının karnının hareketlerini kısıtlamayacak kadar büyüdüğü, doğumdan önce yapılan aile çekimleridir. Hamilelik haftası olarak 32. haftadan itibaren yapılabilir. Hamile çekimleri daha çok küçük aileye yöneliktir ve anne adayı, baba ve varsa kardeşler ön plandadır.

Hamile çekimi daha çok bebeğin ailede yarattığı heyecan ve sevinci yansıtır. Anne, baba ve kardeşlerin güler yüzü ve keyifli zamanlarının yanı sıra, doğum için yapılan hazırlıklar da fotoğraflarda yerini alır.

Ankara hamile çekimi

Hamile çekimi için mekan seçimine aile ve doğum fotoğrafçısı birlikte karar verirler. Bazı aileler kendi evinde çekim yapmak isterken, dış mekanda çekim yapmak isteyen aileler çoğunluktadır. Mekan seçimi biraz da mevsim koşullarına göre şekillenebilir.

Hamile çekimi sırasında hazırlanmışsa bebek odası çekimi de yapılabilir veya dış çekim tercih edilmişse aksesuarlar veya hazırlanan konsept, çekimlere dahil edilir. Hamile çekimi için mekan seçimi yaparken fotoğrafçınızdan da mekanla ilgili tavsiye almanız, daha iyi fotoğraflar için önerilir.

Hamile fotoğrafçısı Ankara

Ankara‘nın ilk doğum fotoğrafçısı olarak, 2004 yılından beridir Ankara’da doğum hikayesi çekiyoruz. Doğum öncesi hamile fotoğraf çekimi, doğum fotoğrafı çekimi, doğum sonrası fotoğraf çekimi olarak şekillenen Doğum Hikayesi fotoğrafçılığı yapıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir