Ankara Baby Shower Çekimi

Doğum Hikayesi / Baby Shower Çekimi

Kelime olarak “bebeğin hediyelerle yıkanması” anlamına gelen Baby Shower Çekimi, bebeğe hazırlık partisi olarak adlandırılabilir.

Bu partiler, doğuma 3-5 hafta kala anne adayının arkadaşları veya yakınları tarafından sürpriz parti olarak hazırlanabilir.

Diğer taraftan Baby Shower Partisi sürpriz olmadan, anne adayının gerekli hazırlıkları yapması ve misafirlerini çağırmasıyla da yapılabilir.

Burada amaç daha çok sevincini sevdikleriyle paylaşmak ve bu heyecan verici ana sevdikleriyle ortak olmaktır.

Baby Shower Partisi doğacak bebek için misafirlerce getirilen hediyelerin kabulünü de kapsar.

Davetliler, aileye katılacak yeni üye için patik, tulum, çocuk bezi ve oyuncak gibi hediyelerle ailenin ihtiyaç duyacağı sevimli hediyeleri anne adayına sunar.

Bu partiler daha çok kadınların bir araya gelmesiyle bilinir. Baby Shower Partisi’nin yeni anne adaylarına başka bir faydası da, tecrübelerin paylaşılmasıdır.

Ankara Baby Shower Çekimi

Baby Shower Partisi çekimi yapan bir fotoğrafçının partiyle ilgili bütün detayları çekmesi ve ortamı fotoğraflara yansıtması beklenir.

Fotoğrafçı, parti için hazırlanan konsepti ve detayları çekmeli ve gelen misafirleri de kadrajına dahil etmeli. Tabi ki günün kahramanı anne adayı olduğu için fotoğrafçının odağında da o olmalı.

Baby Shower Partisi için mekan genellikle ailenin evi ya da pastahane, parti evi, restoran gibi mekanlar tercih ediliyor.

Partiyi düzenleyenlerin seçimlerine göre iç mekan veya dış mekan tercihleri çeşitlendirilebilir tabi ki.