Aile çekimi

Aile fotoğrafçılığı, belgesel tadında fotoğraflarla bir ailenin özel günler dışında günlük hayatlarına eğilip, gündelik yaşamlarının kayıt altına alınmasıdır.

Bu çekimler genellikle ailenin yaşadığı mekanda yani evlerinde gerçekleşir. Uzun yıllar fotoğrafçılık yapmanın verdiği en büyük zevklerden biri de ailelerle periyodik aralıklarla gerçekleşen fotoğraf çekimleriyle keyifli zamanlarına ortak olmaktır.

Aile çekimi

Ailelerin an fotoğraflarının kaydedilip albümlerde yerini almasıyla, aile külliyatına ve ailenin tarih sayfasına zamansal bir durak daha eklenmiş oluyor.

Aile fotoğrafları hem dış çekim hem de stüdyo çekimi olarak yapılabiliyor. Bazı ailelerimiz dış çekimi tercih ederken, bazı ailelerimiz de stüdyo çekimini tercih ediyor. Bunun dışında hem dış çekim hem stüdyo çekimini birlikte yapmak isteyen ailelerimiz de az değil.

Ankara Aile çekimi

Yıllardır birlikte çalıştığımız çoğu ailemiz stüdyo ve dış çekimlerin yanı sıra, evde çekim yapmak da isteyebiliyor. Böyle bir durumda ekipmanımızla aileye misafir oluyoruz ve ailenin bir üyesi gibi dikkat çekmeden gündelik yaşamlarını fotoğraflıyoruz.

Aile fotoğraf çekimi

Bu çekimlerin aile ortamını daha iyi yansıtması, daha doğal ve samimi olması bakımından aldığımız sonuçlar da çok iyi oluyor.

Aile Fotoğrafları – Stüdyo Çekimi

Aile Fotoğrafları – Stüdyo Çekimi

Aile Fotoğrafları – Dış Çekim + Stüdyo Çekimi

Aile Fotoğrafları – Dış Çekim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir